Kampüste Hayat

kampustehayat.nisantasi.edu.tr

Rektörümüz Prof. Dr. Esra Hatipoğlu, Öğrenci Kulüpleriyle Bir Araya Geldi

Öğrenci Kulüpleri sorumluları tarafından Kd. Hakim Albay Süleyman Takkeci Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda Nişantaşı Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Esra Hatipoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Melis Oktuğ Zengin, Öğrenci Yaşam Daire Başkanı Deniz Kıyak ve Öğrenci Kulüp Başkanları bir araya geldi.  

15 Kasım 2018 Perşembe günü yapılan toplantı Rektör Prof. Dr. Esra  Hatipoğlu’nun konuşması ile başladı. Buluşmada geçen yılın durum değerlendirmesi ile birlikte bu sene yapılmak istenen proje ve etkinlikler ele alındı.

 Prof. Dr. Esra Hatipoğlu “Öğrenci Kulüplerinin varlığını önemsiyoruz. Ne düşündüğünüz, neler yaptığınız, neyi tasarladığınız bizim için önemli. Elimizden geldiğince ortak bir zemin oluşturmaya çalışıyoruz. Bize tüm fikirlerinizi ulaştırmanız çok önemli bu nedenle üniversite içerisinde bulunan QR kod okuma sistemini de kullanarak  Rektörlüğe her şeyi yazabilirsiniz.  Bundan sonraki süreçte idari kadronun  da  desteğini alarak daha yakın ilişki içerisinde yolumuza devam edeceğiz” dedi

 Öğrenci Kulüplerinin öneminden bahseden Prof. Dr. Esra Hatipoğlu “Üniversitede sadece ders almak yetmiyor. Kulüp bünyesinde çalışarak girişimcilik, tasarımcılık yönünüzü de geliştirebilirsiniz”  diye belirtti.

Rektör Prof. Dr. Esra Hatipoğlu’nun konuşmasının ardından toplantıya katılan tüm kulüp sorumluları görüş ve sorularını dile getirmek amacıyla söz aldılar. Soru cevap şeklinde ilerleyen görüşmenin ardından etkinlik sona erdi.

Yayın Tarihi: 16.11.2018 - 10:59:23